pondělí 20. května 2024


Titulí strana Mapa serveru Kontakty

Přihláška za člena Odborového sdružení železničářů

* povinné údaje

ZO OSŽ LIBEREC

Naše historie sahá až do čtyřicátých let dvacátého století, ale konkrétní datum nám není známý. Ale co víme přesně je, že byla a je největší odborovou organizací v našem obvodu, a vždy v rámci svých možností hájila veškerá práva a výhody našich členů.

V současné době máme přibližně 160 členů, ale tento počet se neustále mění.  Hájíme zájmy členů, kteří pracují u Správy železniční dopravní cesty, ČD Cargo, a.s., České dráhy, a.s.

V červnu 2021 proběhly volby do Závodního výboru a Revizní komise a byli zvoleni níže uvedení členové. Předsedou byl opět zvolen Petr Řezníček, který tuto funkci vykonává již 25 let, a za dobu svého působení se zasloužil o hladký chod naší organizace. 

 1. Závodní výbor  - Petr Řezníček 
 • výpravčí PO Liberec
 1.  
 2. Závodní výbor ZAP - Vladislava Bergerová
 • vlakvedoucí PO Liberec
 1.  
 2. Závodní výbor  - Štěpánka Šubrtová 
 • operátor ŽD PO Liberec

 1. Závodní výbor  - Martin Mládek
 • dozorce výhybek PO Liberec
 1.  
 2. Závodní výbor CARGO - Otto Ressl
 • dozorčí CARGO PO Liberec 
 1.  
 2. Závodní výbor  - Oldřich Pejšek
 • výpravčí PO Liberec
 1.  
 2. Revizní komice - Martin Beneš
 • výpravčí PO Liberec
 1.  
 2. Revizní komice - Petr Palme 
 • výpravčí PO Liberec 

 

Zvolení členové jsou Vám k dispozici a v případě jakékoliv stížnosti na Závodní výbor se neváhejte obrátit na zvolenou Revizní komisi!

Kromě naší zásadní funkce týkající se zastupování a hájení práv našich členů ZO OSŽ poskytuje možnost rekreace ve Starých Splavech (více informací je uvedeno na hlavní stránce našeho webu v kategorii Staré Splavy). Dále nabízíme všem členům bezkonkurenční pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou v souvislosti s výkonem povolání zaměstnavateli. Umožňujeme právní pomoc a pořádáme pro naše členy ve spolupráci se zaměstnavatelem nespočet kulturních a sportovních akcí všeho druhu. Pomáháme i v sociální oblasti, rozdáváme dary, nabízíme bezúročnou půjčku apod. Podrobnější informace naleznete pod článkem v příloze Zásady hospodaření ZO OSŽ Liberec pro rok 2023, které se zobrazí kliknutím na logo. Tyto zásady tvoří sami členové na konferenci, která je zpravidla pořádána v březnu každého roku.

Kontakt, email, adresa, mapa, kde se nachází kancelář ZO OSŽ Liberec, najdete na hlavní stránce našeho webu pod hlavičkou Kontakty.

Děkujeme Vám za návštěvu našeho webu a projevený zájem.

ZO OSŽ LIBEREC

   Zásady hospodaření 2023

ZO OSZ Železniční stanice
Nákladní 344, 460 01 Liberec

TITULNÍ STRANA | MAPA SERVERU
KONTAKTY 

© 2010 - ZO OSZ LIBEREC