pondělí 20. května 2024


Titulí strana Mapa serveru Kontakty

Pořadník Staré Splavy

   Aktuální pořadník na rok 2024 zobrazíte kliknutím na logo

   Kde najdete chatu Staré Splavy zobrazíte kliknutím na logo

Něco málo k chatě Staré Splavy. Chatu ve Starých Splavech má nastarost Petr Grof ( +420 604 930 365 ; grofikpetr@centrum.cz). Tímto Vás prosíme, aby jste veškeré požadavky týkající se chaty směřovali výhradně na něj, aby pak nedocházelo ke zmatkům v pořadníku, ani v jiných záležitostech.

Chatu si můžete pronajmout na týden a to od soboty do soboty nebo na jednotlivé dny mimo prázdniny. V případě pronajmutí chaty mimo sezónu na pár dní dostanete záruku nejdříve 7 dní před termínem, z důvodu přednosti týdenního pobytu. Provoz chaty začíná většinou od května do září a podle počasí lze využít i v říjnu. Význam pořadníku, který je uveden v příloze: pořadník se vztahuje pouze na prázdninové týdny, které jsou uvedeny červeně v tabulce. Na ostatní týdny se pořadník nevztahuje, ale obecně platí zásada, kdo dřív požádá, ten jede.

Cena za týdenní pobyt je 4000,-Kč + 400,-Kč záloha za eletřinu, která bude doúčtována. Cena za denní pobyt je 600,-Kč za noc + doúčtovaná elektřina. Pokud máte potvrzený termín, dostavíte se v úřední den v pondělí od 8.00 do 14.00 hodin na závodní výbor, kde zaplatíte celou částku za pobyt + zálohu. Dostanete klíče a lísteček na zapsání stavu elektroměru při příjezdu a odjezdu a po ukončení pobytu vrátíte klíče a vyplněný lísteček od elektroměru opět na závodní výbor v úřední den do 10:00 hodin (možná telefonická domluva), kde Vám bude doúčtována nebo vrácena záloha za elektřinu. Při najíždění a odjíždění turnusů platí, že odjíždějící musí chatu opustit do 12.00 hodin a to platí i pro denní pobyt. Vše záleží především na domluvě, toto berte jako základní pravidla.

Nově byl dne 30.11.2015 na konferenci schválen poplatek 500,- Kč za neopodstatněné zrušení příděleného závazného termínového pobytu!

Popis chaty: Chata je dřevěná s plechovou střechou a je asi 50 let stará.

Vybavení je standartní:

  • samostatný splachovací záchod
  • samostatná menší koupelna se sprchový koutem
  • kuchyň s kuchyňskou linkou ve které je základní jídelní vybavení, sporák, rychlovarná konvicí, lednice s mražákem, mikrovlnka
  • samostatná ložnice, kde jsou dvě dvouposchoďové palandy, které mají čtyři polštáře a čtyři deky bez ložního prádla, noční stolek, skříň
  • obývací prostor má dva rozkládací gauče, šatní skříň, skříňku se šuplíky, stůl, malou televizi, kamna
  • prosklená veranda
  • šedesátilitrový bojler

 

Informace týkající se chaty: v letošním roce nás čeká broušení a natěr celé chaty a střechy, oprava schodiště, častečný odvoz popela, který se nahromadil za ohništěm. Pokud máte i vy nějaké nápady, nebo by jste chtěli pomoci s prací, tak neváhejte a ozvě te se, budeme jenom rádi. Je to chata nás všech a my všichni chceme strávit dovolenou v příjemném prostředí.

Ještě závěrem všechny moc prosíme, aby v případě, že při pobytu na chatě něco rozbijí, zničí ať už úmyslně, nebo neúmyslně, tak je zapotřebí to sdělit. Popel z kamen nepatří za ohniště, ale do popelnice, která se nachází na "náměstíčku"  chatové oblasti. Chovejme se jako dospělí.., je to nás všech!!!

Děkujeme. 

ZO OSZ Železniční stanice
Nákladní 344, 460 01 Liberec

TITULNÍ STRANA | MAPA SERVERU
KONTAKTY 

© 2010 - ZO OSZ LIBEREC