středa 24. dubna 2024


Titulí strana Mapa serveru Kontakty

Pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou v souvislosti s výkonem povolání zaměstnavateli

Pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou v souvislosti s výkonem povolání zaměstnavateli, které uzavřeli OSŽ a Kooperativa pojišťovna, a.s., a které Vám s hrdostí nabízíme, nemá konkurenci u ostatních pojišťoven působících na území České republiky.

Toto výhodné pojištění je podmíněno členstvím v OSŽ, a pokud ho ještě nemáte, zkuste to napravit. Je to ve Vašem zájmu a doporučujeme neuzavírat toto pojištění u jiné pojišťovny, která Vám bude leccos slibovat, ale skutečnost poté bývá jiná a Vás to následně stojí nemalé peníze!!!

Na každém z Vás záleží, jakou výši pojistné částky zvolíte, ale nezapomeňte, že při způsobené škodě se průměrná mzda násobí 4,5x (což je maximum, které zaměstnavatel dle zákona může po Vás požadovat při způsobené škodě), a v případě, že by výše pojistné částky byla nižší, tak tento rozdíl zaplatíte ze svého.

Nabízíme Vám toto pojištění:

·      Výše pojistné částky: 120 000,- Kč, 150 000,- Kč, 180 000,- Kč, 260 000,- Kč, 340 000,- Kč

·         Roční pojistné ve výši: 450,- Kč, 600,- Kč, 750,- Kč, 1050,- Kč, 1 350,- Kč

·         Spoluúčast ve výši: 5% (minimálně 500,- Kč – maximálně 3 000,- Kč)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, tak přijďte uzavřít pojištění k nám, v úřední hodiny každé pondělí od 8.00 do 14.00 hodin, nebo lze provést po dohodě jindy.

Prosím neberte to na lehkou váhu a informujte i ostatní členy. Nebýt pojištěn v dnešní době je hazard, který Vás může i existenčně zničit a za částku cca 500,- Kč ročně, to přece nestojí.

Ještě jedno upozornění: termín úhrady pojistného je jednou za rok a to k datu prvního pojištění, tímto způsobem dojde k pokračování Vašeho pojištění v dalším roce. Každý pojištěnec si včasné zaplacení hlídá sám a je odpovědný za uhrazení částky, ale pokud tak neučiní, není na následující období pojištěn!!!

Nově se pojištění vztahuje i na Dohody o pracovních činností (dále jen DPČ), ale podmínkou, jako u trvalého pracovního poměru, je placení Odborové organizaci 1% ze mzdy těchto DPČ. Tyto podmínky jsou platné i pro důchodce, kteří platí řádně členské příspěvky a chtějí si naše pojištění Kooperativa zřídit pro svojí DPČ. Ti kteří mají o toto zájem, si musí sami zajistit  u zaměstnavatele, u kterého mají tuto DPČ, srážku ze mzdy.

V přílohách najdete práva účastníků mimořádné události, přehled smluvních advokátů OSŽ (S výjimkou pana Večeře jsou pouze na žádost schválenou ZV a vedením OSŽ), formulář na Dohodu o pracovní činnosti pro mzdovou účtárnu. Příloha se Vám zobrazí kliknutím na logo.

Závěrem, pokud budete potřebovat radu nebo pomoc při likvidaci MU, neváhejte se na nás obrátit, rádi pomůžeme.

 

   Pojištění odpvědnosti zaměstnance ke dni 24.5.2022

   Změna od 1.1.2019

   Práva účastníků mimořádné události

   Přehled smluvních advokátů OSŽ

   Formulář na DPČ pro mzdovou účtárnu

ZO OSZ Železniční stanice
Nákladní 344, 460 01 Liberec

TITULNÍ STRANA | MAPA SERVERU
KONTAKTY 

© 2010 - ZO OSZ LIBEREC